To przykre, że doczekaliśmy czasów, w jakich coraz to donośniej pisze się o zagładzie życia na Ziemi - niedobór wody oraz eksterminacja ekosystemu to największe trudności, z jakimi powinniśmy mierzyć się już dziś. W jaki sposób zacząć metamorfozę? Najłatwiej będzie od własnego życia i domu - zacznijmy używać to, co jeszcze daje nam natura. Oto, czemu został stworzony sklep domiwoda.pl - by ułatwić wszystkim dostęp do techniki, która da szansę żyć Eko oraz w zgodzie z przyrodą, nieinwazyjnie zdobywając oraz wykorzystując jej plony. Na łamach strony prezentujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, manufaktur, rolnictwa oraz przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to szansa, żeby pomóc planecie, polepszyć wygodę naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się naturze. Magazynowanie oraz wykorzystanie deszczówki to zbawienie nie tylko dla przyrody, lecz także dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest gratisowa, a jedna inwestycja (niejednokrotnie dofinansowana przez UE) w trafny system pozwoli jeszcze przyzwoiciej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku lub ewentualnie rolnictwie.


Idąc tym szlakiem, na stronie internetowej domiwoda.pl znajdziemy najróżniejsze systemy przygotowane do gromadzenia i dystrybucji wody deszczowej, właściwe atestowane pojemniki na wodę, kompostowniki do ogrodu oraz rekuperatory. To całkowity asortyment, który przydatny jest do tego, aby rozpocząć nagromadzać oraz wykorzystywać wodę deszczową. W jakim miejscu wolno zamontować wskazane urządzenia? Dokładnie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolnicze i dużo więcej - wszędzie tam, gdzie żyjemy i gdzie jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl burzy również stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki hydrologicznej można montować wyłącznie w znaczących gospodarstwach rolnych - propozycja sklepu skierowana jest też dla osób prywatnych oraz mieszkańców, którzy chcą kupić oraz zamontować mniejsze sprzęty do osobistego użytku - na witrynie internetowej znajdują się dobre kategorie, w których zamieszczone są sprzęty, gotowe platformy pozyskiwania wody czy również ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, które pozwolą stopniowo pozyskiwać, magazynować i filtrować deszczówkę.


mała biologiczna oczyszczalnia ścieków domiwoda


Specjaliści z domiwoda.pl pomagają również w zdobyciu dofinansowania na wyznaczone systemy i instalacje ekologiczne, jakie wykorzystają deszczówkę. Proces zdobywania należnych finansów od rządu lub UE na instalacje ekologiczne potrafi być zagmatwany oraz czasochłonny - zachęcamy do wypróbowania pomocy, wystarczy jedynie przekazać projekt dopłaty dla domiwoda.pl, żeby specjaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Zakupy, konsulting, pomoc, innowacja oraz ochrona otoczenia - wspólnie możemy zawalczyć o zieloną planetę!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz