To bez wątpienia fakt, iż futbol to jedna z najmocniej sławnych dyscyplin sportowych w całej Europie. Prawie że codziennie przed monitorami zasiada dużo miłośników, którzy pragną spoglądać na swoich zawodników na placu gry. I właśnie dlatego stworzone zostały różnego typu zmagania, które gromadzą najlepsze drużyny w całej Europie. W tej chwili najbardziej elitarnymi rozgrywkami jest Champions League. To właśnie w Champions League możemy podziwiać najwybitniejsze ekipy z Europy ostatniego sezonu. Istnieje jednak również Liga Europy, do której rywalizują ze sobą nieco mniej skuteczne drużyny. Nie znaczy to jednak, iż Europa League brakuje ekscytujących wydarzeń. Rozgrywane w tych rozgrywkach mecze zazwyczaj są niezwykle przepełnione emocjami i dostajemy szansę by zobaczyć mnóstwo bramek. W pisanym właśnie poście chcielibyśmy się skupić na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie drużyny, które niegdyś święciły wygrane na Starym Kontynencie, a w tej chwili skupiają się nad zbudowaniem swojej potęgi.

Zdaniem sporej grupy ekspertów jest to jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału turnieju Europa League. Bolesnym minusem tego starcia jest to, że sympatycy nie mogą śledzić go na żywo ze stadionu. Piłkarze AC Milan o wiele lepiej zaczęli ten mecz. Drużyna Milanu miała ochotę prędko wykorzystać okazję, że wicelider Premier League dość kiepsko rozpoczął to spotkanie. Milan w ciągu piętnastu minut strzelił do siatki dwa razy. Te trafienia nie zostały jednak zaakceptowane. Dwukrotnie bramki graczy AC Milan były anulowane przez arbitra tego meczu. Fani przed telewizorami nie doczekali się goli w pierwszej odsłonie. Wiele doznań było jednak w drugiej połowie. Kolejna odsłona znacznie pozytywniej rozpoczęła się dla Czerwonych Diabłów. Doskonałą dyspozycję ponownie pokazał Fernandes Bruno. Świetnie podał piłkę do Diallo Amada, a Iworyjczyk bez większego kłopotu wstrzelił piłkę do bramki Milanu. Wiele wskazywało na to, iż zawodnicy gospodarzy utrzymają korzystny wynik do do zakończenia pojedynku, lecz wicelider Serie A zdołał trafić na remis w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie upolował Kjaer i mecz skończył się remisowym wynikiem 1:1.