Katastroficzny mecz piłkarskiej polskiej reprezentacji na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - porażka z zespołem narodowym Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu narodowej drużyny Polski nie były zbyt udane. Polscy gracze oczywiście dali radę wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi fani z Polski zgodnie uważali, że potrzebna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. Chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem zespołu polskiego, a jego pierwszym ważnym oponentem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w polskiej reprezentacji były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowy zespół Czech bowiem dała radę zdobyć dwie bramki już po 3 minutach pojedynku. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i fanów zasiadających na stadionie w Pradze. Piłkarze zespołu narodowego Czech od pierwszego gwizdka wyglądali o wiele lepiej od polskich graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się zmieni. W drugiej odsłonie tego starcia polska kadra wyglądała trochę lepiej, jednakże to Czesi strzelili trzeciego gola. Jan Kuchta był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego starcia. Piłkarze drużyny Polski dali radę strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba mieć na uwadze to, iż ten pojedynek w wykonaniu drużyny narodowej Polski był kiepski. Portugalski selekcjoner Fernando Santos z całą pewnością nie tak debiut w polskim zespole. Polska reprezentacja będzie się mierzyć z albańską drużyną w drugim pojedynku eliminacji. W tym starciu piłkarska reprezentacja Polski musi odnieść wygraną.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz