Ostatnio, a więc 7 marca o 20:00 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko stało się niebywale głośno i do tej pory jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. Po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 łączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Podczas rozmowy z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety II jak i pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Nie mniej jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niezwykle odmienne, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Media brytyjskie dostrzegają, że jeżeli Meghan i Harry zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili ostatecznie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również motyw tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę ekspertów omawiających w mediach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey stronniczość natomiast Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym oraz księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio bez mała milion widzów. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która umie wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Uwzględniając szokujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Bezsprzecznie trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz